Човекот Nuo за G Место Вибратор Клиторичен Стимулација Vibrating Јајце Секс Massager Masturbator Секс Играчка Vibrators за Жените Сексот Производи
  • Неодамнешно

Човекот Nuo за G Место Вибратор Клиторичен Стимулација Vibrating Јајце Секс Massager Masturbator Секс Играчка Vibrators за Жените Сексот Производи

DEN 912.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Answer : ___________________________ Note : објектот е shiped излезе без Батерија !!! Човекот Nuo за G Место Вибратор Клиторичен Стимулација Vibrating Јајце Секс Massager Masturbator Секс Играчка Vibrators за Жените Сексот Производи G-Точката Вибрациите 1.големина : L80mm*W35mm 2.материјал : phthalate слободни ABS 3.тежина : 46g 4.боја : виолетова 5.моќност : 2 AAA батерии ЗАБЕЛЕШКА :
1, по употреба "играчка", постојат голем број на секрети и остаток на течни лубрикант, ако не се чисти за долго време, тоа е лесно да се одгледуваат бактерии, па по употреба, ве молиме да се мијат твоето "играчки", како е можно поскоро.
2, чистење треба да се избегне switcher, моќ со вода, триење со вашите прсти додека за перење , не мие со четка или кисели средства за чистење.
3, исплакнете после бришење со сува крпа или хартиена крпа . Ги исуши природно и тогаш заврши, за да се избегне изложување на сонце!
4, со специјална течност за чистење или разредена алкохол (75%) за да disinfect, за долгорочна употреба, препорачуваме да се користат специјални средства за дезинфекција брише
5, по употребата тоа е потребно да ја отстраните батеријата, не остане во играчка внатре! чувајте го сув во сенка со торба
Во нашата продавница, како нашите ценети купувачи, ако сте задоволни, ние сме несреќни. Тоа е навистина само тоа е толку едноставно! Ние сакате да бидете апсолутно сигурни во секоја цел што е поставен.
Загарантирана Приватност
Вашата приватност е од суштинско значење за нас и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба. Со сосема обична амбалажа, само лице добивање возбудени од страна на вашиот испорака е вас.
За Време На Испорака
Целосна наплата ако производот не е примен во гарантирана достава на време
Подолго Заштита
15 дена поголема заштита по цел завршување
Се Враќа Екстра
Врати било каков производ, само оние кои се во совршена состојба
Гарантиран Квалитет
Гарантиран Квалитет или Целосна наплата
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди преглед!
ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш.

боја:
Слива
Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
човекот nuo
Големина:
80mm*35mm
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
ABS
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
B1
Материјал:
ABS
Големина:
80mm*35mm
Име:
vibraors јајце куршум
Тип:
vibraors масажа
Објектот:
Vibrators
fuction:
g место за vibrators масажа
Употреба:
секс играчки за жените,g место за vibrators