Секс Играчки Дилдо Желе Двојна Пенетрација Анална Задник Plug Дилдо Пенисот Секс Алатка За Лезбејка, Геј #E015C#
  • Неодамнешно

Секс Играчки Дилдо Желе Двојна Пенетрација Анална Задник Plug Дилдо Пенисот Секс Алатка За Лезбејка, Геј E015C

DEN 234.00
DEN 259.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Овој двоен насловот дилдо прави страшно играчка за вагинален уживање. Мек, флексибилен материјал обезбедува lifelike се чувствуваат, и детална петел главата и топки понуди реални визуелна жалба. Земете го со вас во када или туш, рака на него во текот на вашиот партнер и да ги споделите со нив се контролира забава - каде што може да се замисли потреба подготвени петел! Функција : Brand New & Висок Квалитет Тип : Секс Играчка Пол : Женски Компактен, дискретна и лесни Лесно да ги користат и да работат Материјал : Флексибилни лепак Димензии : Висина : 14cm/5.51" Дијаметар : Една страна : 3cm/1.18"; на друга страна : 2cm/0.79" Боја : Виолетова, Розова Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 0.5-1 см мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 x Двојно насловот дилдо
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Бренд Име:
OOTDTY
Големина:
14cm/5.51
Материјал:
Силикони
Тип На Објект:
Вибратори