3Pcs/Set Приклучок Адаптер Поставите Хексадецимален месо тело да 1/4 3/8 1/2 Инчи Влијание Возачот Вежба Битови
  • Неодамнешно

3Pcs/Set Приклучок Адаптер Поставите Хексадецимален месо тело да 1/4 3/8 1/2 Инчи Влијание Возачот Вежба Битови

DEN 350.00
DEN 368.16

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Нерѓосувачки Челик Заклучување Топката Обезбедува Безбедна Одговара Sockets Snap-На Цврсто & Нема да се Лизга Надвор 1/4-инчен Хексадецимален месо тело Спречува Соголување за Време на Висока Брзина Вежба Операција Супер Силна Топлина Третираат Хром Vanadium Челик за Нормално & Влијание Use - sandblasted заврши Претвора моќ вежби во брзо штекер возачи се Однесува на шрафцигер рачка или електрични шрафцигер алатки (хексагонална дупка или три вилица чак може да биде) Управувано од ракав се користи, може да биде оригинална хексагонална страна по инсталацијата на големина во квадратни големина, кој може да се користи за инсталација на ракавот, е добар додатоци да конвертирате Спецификација : Материјал : Хром Vanadium Челик CR-V Боја : Црна Димензии : (прибл.) 1/4" x 1/4" x 150mm1/4 "месо тело може да се конвертира во 6.35 mm плоштадот 3/8" x 1/4" x 150mm1/4 "месо тело може да се конвертира во 9.53 мм квадратни 1/2" x 1/4" x 150mm1/4 "месо тело може да се конвертира во 12.7 мм квадратни Количина : 1 Set/3 Еез Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 3 Еез x Хексадецимален Штекер Битови


Должина:
како опис шоу
Број На Модел На:
517A1A10410
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Други
Употреба:
Други
Тип:
Други