Toocene шофершајбната wiper ножеви За Seat Altea XL 2006 година,size26+26 гумена лента,Автомобил додатоци.
  • Неодамнешно

Toocene шофершајбната wiper ножеви За Seat Altea XL 2006 година,size26+26 гумена лента,Автомобил додатоци.

DEN 615.00
DEN 768.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Меѓународни wiper големина на :
За Seat Altea XL 2006 26"+26"
Возачот Големина : 26inch
Патникот Големина : 26 инчи
Детали За Производот :
Product Phopo :
Инсталација метод :
Внимание :
1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред. Ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2, ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.
3, Ако купувачи место погрешен ред за да бидат безгрижни за опис, ние не ќе реконструкција или повторно да ја прати.
Препораки :
1, Бидете сигурни дека за чистење на ветробранското стакло прво, ако тоа е загадена со масло, восок, нечистотија и grimes за да се обезбеди услуга за животот на стакло.
2, ветробранското стакло wiper ножеви треба да се замени, кога тие не се изврши како што се очекува, или не обезбедуваат asufficient ниво на безбедност.
3, Ако wiper ножеви не лифт исклучување на ветробранското стакло, работат на wiper се додека не стигнат до центарот на ветробранското стакло, исклучете го палењето и промена на wiper ножеви.
Испорака :
1, точка ќе биде предаден во рок од 3 дена откако уплатата се населат освен празник.
2, Купувачи бидете сигурни дека за да се остави точна Адреса, ПОШТЕНСКИ Код, Телефонски Број (со Полно име на купувачи од Русија)
3, Ако купувачите не би можела да добие предмети во време на испорака или имаат проблем со предмети, ве молиме обидете се да контактирате со нас, прво, би сакал да ви одговори во рок од 24 часа во работни дена да го следи цел и решавање на проблеми за вас.
4, Ако купувачите не би можела да добие предмети по време на испорака завршена, ние би сакале да се вратат или повторно да ја прати.

За Возило Брендови/Модел:
Седиште
Седиштето Модел:
Altea XL
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Година:
2017Year
Бренд Име:
toocene
Име На Модел:
TC207
Објектот Тежина:
0.31kg
Материјал Тип:
Природна Гума
Seat Altea XL-Година:
2006 година
Објектот Ширина:
26inch
Објектот Висина:
26inch
Потекло:
NingBo Кина
Големина:
26+26