Toocene Силиконска Гума Пред Ветробранското Стакло Wiper Ножот За Toyota Prius 2003-2009 Шофершајбната Најдобри Авто Додатоци
  • Неодамнешно

Toocene Силиконска Гума Пред Ветробранското Стакло Wiper Ножот За Toyota Prius 2003-2009 Шофершајбната Најдобри Авто Додатоци

DEN 648.00
DEN 809.28

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Меѓународни wiper големина на :
За Toyota Prius 2003-2009 26"+16"
Возачот Големина : 26 инчи
Патникот Големина : 16 инчен
Детали За Производот :
Производ Phopo :
Внимание :
1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред. Ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2, ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.
3, Ако купувачи место погрешен ред за да бидат безгрижни за опис, ние не ќе реконструкција или повторно да ја прати.
Препораки :
1, Бидете сигурни дека за чистење на ветробранското стакло прво, ако тоа е загадена со масло, восок, нечистотија и grimes за да се обезбеди услуга за животот на стакло.
2, ветробранското стакло wiper ножеви треба да се замени, кога тие не се изврши како што се очекува, или не обезбедуваат asufficient ниво на безбедност.
3, Ако wiper ножеви не лифт исклучување на ветробранското стакло, работат на wiper се додека не стигнат до центарот на ветробранското стакло, исклучете го палењето и промена на wiper ножеви.
Испорака :
1, точка ќе биде предаден во рок од 3 дена откако уплатата се населат освен празник.
2, Купувачи бидете сигурни дека за да се остави точна Адреса, ПОШТЕНСКИ Код, Телефонски Број (со Полно име на купувачи од Русија)
3, Ако купувачите не би можела да добие предмети во време на испорака или имаат проблем со предмети, ве молиме обидете се да контактирате со нас, прво, би сакал да ви одговори во рок од 24 часа во работни дена да го следи цел и решавање на проблеми за вас.
4, Ако купувачите не би можела да добие предмети по време на испорака завршена, ние би сакале да се вратат или повторно да ја прати.

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
3cm
Prius-Година:
2003,2004,2006,2005,2007,2008,2009
Објектот Ширина:
2cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Prius
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Бренд Име:
toocene
Име На Модел:
TC212
Потекло:
NingBo Кина
Големина:
26+16