1 Пар (22+22) Новиот Висок Квалитет Bexceed на wiper рака puller Автомобил Шофершајбната гума, стакло Ножот За SEAT Exeo
  • Неодамнешно

1 Пар (22+22) Новиот Висок Квалитет Bexceed на wiper рака puller Автомобил Шофершајбната гума, стакло Ножот За SEAT Exeo

DEN 808.00
DEN 859.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1 Пар (22"+22") Новиот Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Рамен wiper Ножот За Seat Exeo
За : Seat Exeo
Годишен : 2008~2013
Големина : 22"/550mm+22"/550mm
Пакување : 1 Пар

Објектот Должина:
22 and 22
Seat Exeo-Година:
2009,2012,2013,2010,2008,2011
Објектот Тежина:
0.48kg
Име На Модел:
Bexceed-666
Специјални Функции:
Станот wiper сечилото
Година:
2016Year
Објектот Висина:
1.4cm
За Возило Брендови/Модел:
Седиште
Објектот Ширина:
1.3cm
Бренд Име:
Bexceed
Седиштето Модел:
Exeo
Материјал Тип:
Гума
Автомобил Производител:
За Seat Exeo
Година:
2008~2013
Автомобил Направи:
За Seat Exeo