1PC Вештачки Цвеќиња Peony Букет Свила Цвеќиња Булчински Букет Падне Жив Лажни Трендафил Цвеќе за Свадба Дома Партијата Декор
  • Неодамнешно

1PC Вештачки Цвеќиња Peony Букет Свила Цвеќиња Булчински Букет Падне Жив Лажни Трендафил Цвеќе за Свадба Дома Партијата Декор

DEN 87.00
DEN 143.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
Материјал : СТП цвеќиња со железо string матични
Боја : Како на сл шоу
Куршум точка :
Шарени цвеќиња за вашата свадба/партија декорација
Живописни гледа, се реални како вистински цвеќиња
Додадете ги на вашата DIY занает, роденден праќаат цвеќе, накит одлуки итн.
Се обезбеди подобра атмосфера за вашата канцеларија или дома

Бренд Име:
Ladygarden
Повод:
Денот на вљубените
Број На Модел На:
Вештачки Букет Лажни Живописни Реалниот Допир Цвет
Тип:
Трендафил
Стил:
Цвет
Материјал:
Латекс
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Цвеќиња:
Дома декорација
оркестарот:
Божиќ ден/Денот на Вљубените/Нова Година
Објектот:
лажни цвеќиња
Декорација:
Свадба/Home/Хотел/Партија/Office/Соба/Градина
Тип:
вештачки цвеќиња евтини
Име:
вештачки цвеќиња за декорација
тип 1:
Новогодишни Декорации За Домот
тип 2:
вештачки цвеќиња висок квалитет
тип 3:
вештачки цвеќиња
Тип 4:
Вештачки цвеќиња падне жив лажни лист свадба цвет