Pompom трговија на Големо 10 15 20 25 30 mm Крзно Кадифен Топка за Занает DIY Мека Свадба Дома Декорација за Шиење Облека од Текстил, модни Додатоци
  • Неодамнешно

Pompom трговија на Големо 10 15 20 25 30 mm Крзно Кадифен Топка за Занает DIY Мека Свадба Дома Декорација за Шиење Облека од Текстил, модни Додатоци

DEN 63.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Дијаметар : за 1.0 cm 1.5 cm 2.0 cm 2.5 cm 3.0 cm 1cm=0.4 инчен
Ако имате боја ви се допаѓа, успехот на плаќање по порака) за да му кажете на боја сериски број
Напомена :
Оваа големина може да имаат 1-2mm e rro r , Слики се направени во вид, без каква било измена , Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Големина:
10mm 400piece, 15mm 188piece, 20mm 80piece, 25mm 50piece, 30mm 30piece
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
10 15 20 25 30мм
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Големина:
10 15 20 25 30mm
боја:
црна, розова црвено, бело, зелено виолетова
мека игла може преку:
Yes
Материјал:
полиестер кадифен pompom
Функција:
свадба партија дом соба декорација
За:
DIY Дом Градина Свадба Декорација Цвеќиња
меки или тврди:
Мека
Тип:
Фестивалски Настани Материјали
Користи:
за ангажман роденден декорации
Име:
pompon pompoms топка