Декоративни Свадба Хартија Занаети 20/25/30CM 1PCS Цвет Оригами Хартија Фан DIY Свадба, Роденден Декорација Материјали Деца
  • Неодамнешно

Декоративни Свадба Хартија Занаети 20/25/30CM 1PCS Цвет Оригами Хартија Фан DIY Свадба, Роденден Декорација Материјали Деца

DEN 25.00
DEN 29.28

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина:
10inch 25cm, 8inch 20cm, 12inch 30cm
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет String
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
Траен Изненадување
Број На Модел На:
W17691
Повод:
Свадба
Класификација:
Суво Цвеќе
Стил:
Цвет
Тип:
хартија фан
Тип:
Невестата Букет/Свадба Цвет