wacako целосна Јаглерод Вилушка Нов Стил Патот Велосипед Вилушка Велосипед Делови 1-1/8 700c 367g патот велосипед вилушка Велосипедизам Додатоци Сребро.
  • Неодамнешно

wacako целосна Јаглерод Вилушка Нов Стил Патот Велосипед Вилушка Велосипед Делови 1-1/8 700c 367g патот велосипед вилушка Велосипедизам Додатоци Сребро.

DEN 2157.00
DEN 2568.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд Име : wacako
Употреба : Патот Велосипеди
Број на модел : патот вилушка
матични големина : 28.6 m
Материјал : целосна Јаглерод
Steerer цевка со Дијаметар : 1-1/8" (28.6 mm
Погодни За : C Кочница
Боја : како на слики
големина на тркало : 700c
тежина : околу 36g
тип на јаглерод : T800
1 година гаранција за квалитет

Употреба:
Патот Велосипеди
Должина На Ножот:
390mm
Број На Модел На:
01222544
суспензија:
No
Големина На Тркало:
12-16 инчен
Матични Големина:
700c
Бренд Име:
wacako
Материјал:
Јаглерод Влакна
Тип:
Отпор Гума (Среден Опрема Не-амортизацијата)
ОДГОВАРА ЗА:
V Кочница
Големина На Тркало:
700c
Тип:
патот велосипед вилушка