бесплатен превозот велосипедизам FCFB ПРЕПРАТЕНА нови на врвот на светот сите-карбонски влакна седиште цевка / седиште цевка / седиште пост патот планински велосипе?
  • Неодамнешно

бесплатен превозот велосипедизам FCFB ПРЕПРАТЕНА нови на врвот на светот сите-карбонски влакна седиште цевка / седиште цевка / седиште пост патот планински велосипе?

DEN 770.00
DEN 916.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


нови seatpost
FCFB seatpost
големина 27.2/30.8/31.6 *350/400/450mm Направен од карбонски влакна, ultralight со подобар изглед и нема компромиси на вкочанетост. Две гром дизајн за лесно прилагодување додека го држите шини безбедно. Алуминиум легура менгеме е издржлив и ' рѓа-доказ, одредување на седло цврсто. Дава моќен исправена поддршка за седло со одлична шок апсорпција квалитет. Лесна инсталација, без да се обемни, што велосипедизам повеќе comfortabl Совршен процес на производство, со дебелина на ѕид 2 MM Горниот и долниот менгеме седиште цевка се Применуваат за било седиште перница лак (6 * 6mm, 7 * 7mm, 7 * 9mm, 8 * 12mm) 6 * 6mm7 * 7mm7 * 9mm8 * 12mm само истиот мојот линк боја ,сите купувачи може да ја избере големината,
Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
defualt мет ако ви треба сјајни ве молиме оставете цел порака
стандардно 3 K мет
ако ви треба сјајни или UD ве молиме оставете порака за цел да ни каже
Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3. ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 4.ако ви треба пристигне Ако сакате да пристигне брзо, ве молиме изберете DHL, UPS-от, FEDEX, 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Дијаметар:
30.9 - 32.0 mm
Должина (mm):
250 - 400mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
FCFB