wacako Супер светло Целосна Јаглерод Seatpost Велосипед Седиште Пост MTB Патот Велосипед Seatpost 33.9 34.9 *580mm Велосипед Делови Виткање велосипед
  • Неодамнешно

wacako Супер светло Целосна Јаглерод Seatpost Велосипед Седиште Пост MTB Патот Велосипед Seatpost 33.9 34.9 *580mm Велосипед Делови Виткање велосипед

DEN 1895.00
DEN 2256.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Помина EN14766 , EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди
Материјал : целосна карбонски Влакна
Дијаметар : 33.9/34.9 mm
Должина : 580mm
Боја : како на слики
Тежина : околу 304g34.9*580 MM
Велосипед Тип : Планински Велосипед /Патот Велосипед/Виткање велосипед
крај : мат /сјај (default мат)
1 година гаранција за квалитет

Бренд Име:
wacako
Материјал:
Јаглерод Влакна
Дијаметар:
33.9/34.9
Должина (mm):
Пет сто осумдесет
Дијаметар:
33.9/34.9 mm
Должина (mm):
580mm