GUB Cr-Mo Оска Ултра-лесни Велосипед Педали CNC Алуминиум Планински Велосипед Педали MTB 4 Лагери Платформа Педали Црна, Црвена
  • Неодамнешно

GUB Cr-Mo Оска Ултра-лесни Велосипед Педали CNC Алуминиум Планински Велосипед Педали MTB 4 Лагери Платформа Педали Црна, Црвена

DEN 1159.00
DEN 1632.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


GUB Cr-Mo Оска Ултра-лесни Велосипед Педали CNC Алуминиум Планински Велосипед Педали MTB 4 Лагери Платформа Педали Црна, Црвена
Детали : 1. Име : 2017 нов дизајн со висок квалитет 4 запечатени имајќи велосипед педали 2. Бренд : GUB 3. Оска/Тело : Cr-Mo оска/Алуминиум легура 4. Тежина : околу 327g/ еден пар 5. Занает : CNC & Двојна боја анодна 6.Лагери : 4 лагери Совети : повеќе лежишта на подобро. Карактеристики : 1. 2017 S облик нова мода desgin 2. Ultralight педали 3. Фати нога, antiskid Пакет : велосипед педали (1 пар) во една боја кутија

Бренд Име:
GUB
Материјал:
Алуминиум/Легура
Употреба:
Децата' Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX,Круизери
На Возилото Уред Категорија:
Имајќи
На Возилото Категорија:
Ultralight Педалата
Број На Модел На:
GC060
Големина:
106*78*96.5mm
ОСКА МАТЕРИЈАЛ:
хром-молибден челик+CNC занает
Имајќи:
4 лагери
боја:
црвена,црна
На Возилото Категорија:
велосипедот педали mtb планински велосипед педалата
Карактеристики:
S форма MTB педали
станот педали:
платформа велосипед педали
велосипед педали mtb:
велосипед педали mtb алу
Предности:
CNC занает,ултра-светлина,силна оска,4 лагери запечатени
Велосипедот Делови:
Велосипедот Педали
weigt:
327g/еден пар