BIKEIN Ultrelight Велосипед возење Велосипед Алуминиум CNC BMX 4 Имајќи Педали 340g MTB Платформа на Возилото Планински Велосипед Додатоци 5 Бои
  • Неодамнешно

BIKEIN Ultrelight Велосипед возење Велосипед Алуминиум CNC BMX 4 Имајќи Педали 340g MTB Платформа на Возилото Планински Велосипед Додатоци 5 Бои

DEN 1293.00
DEN 1436.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX
Материјал:
Алуминиум/Легура
Големина:
116*101*20mm
Број На Модел На:
P29PL
На Возилото Категорија:
Ultralight Педалата
Бренд Име:
BIKEIN Про
На Возилото Уред Категорија:
на возилото
боја:
Црвено/Gold/Сино/Сребрена/Титаниум/Црна
Тежина:
340g/pair
Тип:
4 Имајќи Педалата
алатка:
6mm Ален Клуч