GUB 609 Алуминиум Велосипед Носителот Адаптер за GoPro Камера И Светлина Светилка Носителот Велосипед Матични Планината Додаток Дигитални Камери
  • Неодамнешно

GUB 609 Алуминиум Велосипед Носителот Адаптер за GoPro Камера И Светлина Светилка Носителот Велосипед Матични Планината Додаток Дигитални Камери

DEN 471.36

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Модел : GUB 609 велосипед камерата и светлината носителот/адаптер
Материјал : CNC алуминиум легура
Тежина : 30g
Боја : Црна
Примена : инсталира во предниот дел од Дршката, се користи за Go Pro итн спортски камерата директно и светлина носителот
(Забелешки : тоа треба екстра поврзете делови кога инсталирате 609 адаптер со велосипед светлина)
Пакет содржина :
1 сет x велосипед камера носител(не се вклучени велосипед светлина поврзете делови)

Вилушка Менгеме Дијаметар:
609
Бренд Име:
GUB
Материјал:
Алуминиум легура
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Висина:
15 - 25мм