2017 Нов Дизајн Полиестер Велосипед возење ВЕЛОСИПЕД ЏЕРСИ Планински Велосипед возење Велосипед Облека Велосипед Спортски Носат Ropa Ciclismo За MTB 03
  • Неодамнешно

2017 Нов Дизајн Полиестер Велосипед возење ВЕЛОСИПЕД ЏЕРСИ Планински Велосипед возење Велосипед Облека Велосипед Спортски Носат Ropa Ciclismo За MTB 03

DEN 614.00
DEN 1096.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Добредојдовте на нашата продавница
Ние сме про велосипедизам носат фабрика и ние имаме повеќе од 10 години на Спортски Носат производство искуство , Па ние може да обезбеди висок квалитет на облека и подобро стил ! Секој ден можеме да се произведуваат Повеќе Од 500 поставува облека , Па можеме да брод побрзо ! Верувам дека ни едно време ќе ни љубовта засекогаш !! ( Ние го прифаќаме обичај, може да според вашето барање да се направи стилови и мотиви )! Ако сте Веледрогерија, ќе треба да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде големо изненадување .
За транспорт : Австралија, велика Британија, Канада, Франција, Саудиска Арабија, Норвешка, Израел, Германија, Кореја, Малезија, Сингапур, Австрија , над земјата, ние ви препорачуваме да изберете e Packet (испорака метод), кој може да се спаси 10-15 дена од бесплатен превозот метод на Кина пост регистрирани воздух mail , вие само треба плаќаат екстра $2 .
како да се избере e Packet
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Анти-Навремено
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
FST002
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FUALRNY
Спорт:
Велосипед&Велосипедизам&Bicicleta/Ciclismo&Циклус&Велосипед