WOSAWE Велосипедизам Џерси MTB Зима Руно Јава Патот Велосипед Облека Windproof Мека лушпа Грб Рефлексивни Велосипедизам Јакни
  • Неодамнешно

WOSAWE Велосипедизам Џерси MTB Зима Руно Јава Патот Велосипед Облека Windproof Мека лушпа Грб Рефлексивни Велосипедизам Јакни

DEN 1630.00
DEN 2063.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Име : Топлинска Руно Велосипедизам Долг ракав Јакна Грб
Бренд : WOSAWE®
Модел : BC286
Пол : Унисекс
Боја : Црна со Црвени, Црни со Зелена
Големина : S M L XL XXL
Тежина : 570 G (XXL)
Материјал : 100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : Велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Е применливо : Погодни за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед. како и други рекреативни активности на отворено.
Дизајн & Cut : Направени од страна на Топлинска Руно Материјали со растеглив правец отпорен материјал. Тоа е одлична опција за да ги задржи топло,3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес.
Материјал : Windproof & Високо еластична, дише & Лесни, packable заштита од студот и ветрот, токму она што ви треба, и ништо повеќе.
Висока јака : Висока јака дизајн, да ги задржи на ветер од ефикасно.
3 Џеб : Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.
Рефлексивни Лента : Рефлексивни лента на задната страна за да се обезбеди ноќ возење безбедност.
Силиконски Полите : WOSAWE логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.
Рефлексивни Патент : WOSAWE прилагодено рефлексивни патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење.
Печати и мастило : Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Функција:
Анти-пот,Windproof,Водоотпорен
Бренд Име:
WOSAWE
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
BC286
Материјал:
Полиестер
Ткаенини:
100% Полиестер
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Тежина:
за 0.57 kg