Без Ракави Голи Розова Вечер Фустани Линија Облека Longue Соаре Vestidos Elegantes Кат Должина Vestiti Eleganti Дона Cerimonia
  • Неодамнешно

Без Ракави Голи Розова Вечер Фустани Линија Облека Longue Соаре Vestidos Elegantes Кат Должина Vestiti Eleganti Дона Cerimonia

DEN 4582.00
DEN 6192.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


[xlmodel]-[custom]-[20904] Купувачот Забелешка
*******************************************************************
Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.
Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF , и ако пост на Аргентина , ве молиме да ни кажете приемник CUIL во полето за пораки, без неа, не можеме да ја објавите на фустан, ви благодариме за вашето разбирање. Запомнете да Напишете Право Телефонскиот Број ,потребно е потребно.
За превозот начинот на кој јас ви препорачуваме да изберете DHL , бидејќи Кина Пост Воздух Mail времето за испорака е многу долго, ние не може да гарантира фустан можат да стигнат до вас во времето.па како да не предизвика оштетување на облека, бидејќи на изразат за долго време.
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. За да испратите некоја e-mail, ве молиме кликнете на линкот "Прашајте го продавачот прашање" во горниот десен агол на оваа листа. Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 12 часа. Ако не се добие одговор ве молиме да ја испратите вашата e-mail.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[20907]
[xlmodel]-[custom]-[20907] Боја&Големина Упатство
Сатенски Ткаенина Боја :
Chiffon Ткаенина Боја :
Ве молиме Изберете вистинската боја од бојата на табелата.Повеќето Од Нашите Фустани може да се направи во било која боја од нашите боја шема : )
Големина На Табела :
Цвет Девојка Се Облекуваат Големина На Табела
Како Да Мерење :
[xlmodel]-[custom]-[20909]
[xlmodel]-[custom]-[20909]
[xlmodel]-[custom]-[20909] Плаќање & Превозот
Плаќање Ние Accepted :
Можеме да го прифатиме Aliexpress, Кредитна Картичка, Moneybooker,QIWI Паричник,Т/T) или Western Union.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена .
Превозот Начин :
Ве молиме Изберете Fitablt Превозот начин за вашето бебе ,поинаков Начин Имаат Различно Време И Погодност,само да го изберете оној кој одговара за вас.
Answer : ___________________________ Note :
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 5-7 работни дена по исплата потврда.
"Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Хонг Конг Пост" или "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн.
Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Бренд Име:
CloverBridal
Деколте:
Лажичка
Воз:
Никој
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
tulle
Половината:
Природни
is_customized:
Yes
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Без ракави
Моден Елемент:
Бонбони боја
Број На Модел На:
Vestido де феста
Материјал:
Spandex
Декорација:
Appliques,Цвеќиња,Чипка,Нивоа
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
abendkleid kurz:
вечер фустан со бисер
долг формално се облекуваат:
рачно изработени формално фустани
вечер долго фустани чипка:
долги елегантни фустани
формално бремени фустани:
голи gown
арапски фустан дизајни:
vestido долго vermelho
вечер породилно наметки:
вечер фустан транспарентен
Vestido де феста:
vestido longo
Abendkleider:
Abiye Gece Elbisesi
vestido де феста долго де luxo:
облека соаре longue femme
формално вечер фустани фустани:
фустан долг партија