Alexzendra Акции Фустан Шампањ Сирена Секси Вечер Фустан Две Парчиња V Вратот Пром Фустани Плус Големина
  • Неодамнешно

Alexzendra Акции Фустан Шампањ Сирена Секси Вечер Фустан Две Парчиња V Вратот Пром Фустани Плус Големина

DEN 3452.00
DEN 3835.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Боја шема
1. Биста = инчи или сантиметри
2. Половината =
3. Колковите =
4. Брадавица да брадавица =
5. Рамо до рамо =
6. Рамо до биста =
7. Надворешниот Нога = (од половината на подот со вашата свадба чевлите)
8. Рамо до подот=
9. Висина =
10. Armseye =
11. Арм должина=
12. Bicep =
Вашиот фустан ќе се прави за вас по уплатата.
Превозот од DHL, UPS-от, EMS, ТНТ
Изработка време е :
Свадба се облекуваат : 15-20 дена.
Друга облека : 12-15 работни дена.
Свадба додатоци : 3-5 дена.
Превозот време : 3-10 дена.
Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле.
Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите.
Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден.
За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена.
Повратни информации :
Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис. Така, љубезно и задоволни коментари враќаат се многу важни за нас, и дека дефинитивно ќе им се помогне и на нас во иднина бизнис соработка. И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Ви благодарам многу.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Sequined
Број На Модел На:
ZML1610
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
Alexzendra
Sleeve Должина(cm):
Краток
Моден Елемент:
сечење на врвот
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Сатенски