2017 Руменило Розова бал Матурска Девојка се Облекуваат Душо Исклучување на Рамо Appliques Цвеќиња Tulle Долг Формално Вечер Партија Облечи
  • Неодамнешно

2017 Руменило Розова бал Матурска Девојка се Облекуваат Душо Исклучување на Рамо Appliques Цвеќиња Tulle Долг Формално Вечер Партија Облечи

DEN 7670.00
DEN 9024.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Сите се облекуваат во нашата продавница , тоа може да биде Обичај прави големината и бојата на кожата , љубезно не грижете се за тоа .
Ние ќе го направи фустан нека сте задоволни,ако имате било какви прашања или барање, ве Молам дозволете ми да знам со порака или контактирајте ме на линија.
Име на производ 2017 Руменило Розова бал Матурска Девојка се Облекуваат Душо Исклучување на Рамо Appliques Цвеќиња Tulle Долг Формално Вечер Партија Облечи
Ткаенини
Tulle
Разубавувањето Appliques Цвеќиња
Вграден Градник
Yes
Боја
Сопствени бои
Големина
Custom-големина
MOQ
1 парче
Олово време
Оф-сезона : 15 дена за некоја цел; Зафатен-сезона : 20 дена за една цел.
Начин На Плаќање
Alipay ,Western Union, Банкарски Трансфер (Т/T), Money Gram, Виза Картичка, Master Card,
Експрес
DHL, UPS-от, ТНТ, Fed Ex, Aramex, ПАТАРИНА.
Контакти
Whats App : +86 13218172080
Ако не можете да најдете стил ви се допаѓа во нашата колекција, ние може да се направи фустани во вашиот сопствен дизајн. Можете да ни испратите
слики, модели, дури и скици на вашиот дизајн на други стилови ви се допаѓа, и ние ќе го направи реплики од страна на вашиот
спецификации. Откако заврши ние ќе ги детални фотографии и e-mail нив да можете да ги провери advancely, тогаш
прати подготвени фустани за вас. Ако не сте задоволни, ние ќе го направи измени на фустани, додека не се
задоволен со нив
1. Почитувани пријатели,ве Молиме да ни каже по големина со цел да се прилагодите опремени фустан за вас,( 1inch = 2.54 см )
1).Биста : _cm
2).Половината : _cm
3).Колковите : _cm
4).Шупливи да полите на здолниште : _cm.
5).Боја : _(изберете од нашите боја шема или исто како слика боја)
2. Ако фустан со Јакна или ракави,ве молиме да ни кажете други големини :
1).Рамо до рамо : _cm
2).Armseye : _cm
3).Bicep : _cm
4).Арм Должина : _cm.
3. Пријателски Прашува :
1).Во точка сама по себе не содржи никакви додатоци како што се ракавици,свадбен превез,petticoat или чантата, шапка,или hairband што е прикажано на сликата, ако е потребно, треба да се плати за таа одделно.
2).Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не гарантираме дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите на нашата онлајн продавница.
3).Како стил, ние не може да гарантира дека на готовиот производ ќе биде 100% сличен на оној прикажан во нашиот веб-сајт, само како старата изрека " нема 2 исти остава во светот." Сепак, сличноста може да биде до 90% или повеќе од 95% за повеќето фустани.
4).Обичај прави е на располагање.Ние може да направи да се облекува според вашата слика или скица.
5).Генерално,времето за испорака е околу 10-15 дена,ако раш цел,ние исто така може да направи за вас.
Gentille Фустан те сака и ние сакаме да се направи сте задоволни. Па ве молиме да ја прочитате политика на враќање подолу внимателно.
1. Кога правите нарачка, ве молиме да обрнете внимание на точка детали и големината информации. Ако имате било какви прашања,
ние сме среќни да ви помогне; испратите сите производи прашања до мене преку alibaba и ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро;
2. Pls контактирајте со нас во рок од 2 дена (48 часа) по приемот на пратката држава и проблемот на предмети и причина за враќање;
3.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Декорација:
Нивоа,Цвеќиња,Appliques
Број На Модел На:
2017
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Бал
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
WhatsApp:
+8613218172080