Долго Вечер Фустан 2017 Сирена Стил Душо Злато Чипка арапски, Африкански Бели Жени Формално Вечер Фустани облека де соаре
  • Неодамнешно

Долго Вечер Фустан 2017 Сирена Стил Душо Злато Чипка арапски, Африкански Бели Жени Формално Вечер Фустани облека де соаре

DEN 9547.00
DEN 12240.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Прашања и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?
A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. Обичај природата на нашата фустани значи нашето поништување .па тоа е важно за цел внимателно. П : јас сум загрижен за големината и точната големина и одговара на фустан. Како можам да бидете сигурни дека цел на точната големина и одговара?
A : се Спореди вашиот уникатен мерења со Нашата Компанија мерење водич, ги користат нашите направи-да-цел модел што ни овозможува да се направи вашиот фустан врз основа на вашиот точните мерки за обичај се вклопуваат фустан. П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Секој фустан е внимателно да се скроени да одговараат токму она што можете да го видите на сликата, и за жал не можеме да го менувате стилот, должина или материјали на кој било начин. П : Ќе ми се облекуваат точно одговара на бојата јас го гледате на вашиот веб-сајт?
A : Не може да биде мала разликата помеѓу вистинскиот фустан е боја и она што го гледате на фотографијата во зависност од вашиот монитор е display settings.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
RSVPPAP
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка,Appliques
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Деколте:
Душо
Број На Модел На:
арапски вечер фустани
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Материјал:
Микрофибер
Половината:
Природни
Слика Тип:
Референца Слики