Супер Брзина 4 Портен USB Полнење Dock Станица Брз Полнач со USB Splitter Адаптерот на USB Напојување со Центар со Прекинувачи За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп
  • Неодамнешно

Супер Брзина 4 Портен USB Полнење Dock Станица Брз Полнач со USB Splitter Адаптерот на USB Напојување со Центар со Прекинувачи За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп

DEN 142.00
DEN 166.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Карактеристики :
Секој USB порта има независна switch, така што ќе не често приклучок во и надвор;
Постои приклучок кој се поврзува со надворешна сила. На тој начин ќе се во можност да ги поддржи мобилни хард дискови и полнење на уреди.
Спецификации :
Напојување : USB 5 V
Пренесување на ветер : 480 Mbps
Port : 4 USB 2.0 порти
Работен статус : индикатор
Работна влажност : 10-90%
Работна температура : 0~70℃
Тип : секој USB порта има независна префрлате
Компатибилни системи : Win95 os R2/98 SE/Me/2000/XP/VISTA, Linux2.4 и Mac OS или над 8.5
Боја : Црна
Кабел должина : околу 400mm
Големина : приближно 105 X 35 X 20mm/4.13 X 1.38 X 0.79"
Нето тежина : околу 55g
Бруто Тежина : околу 84g
1 X 4-Портен USB Полнење Dock Станица

боја:
Црна
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пакет:
Yes
сертификација:
CCC
Пристаништа:
4
Број На Модел На:
135494
Бренд Име:
VAKIND
Стандард:
usb 2.0
Funtion:
Никој
Должина:
Cable length 400mm
Напојување:
Пренесување на брзина:
работна Влажност:
Објектот:
Полнење преку USB Док Станица
објектот стил:
usb хаб
Функција:
usb адаптер splitter
Пристаништа:
2-4
Производи Статус:
Акции