Dispalang Цвет Wmen Торба Симпатична Училиште Девојки Кеси 3D Печатење Деца Ранец 9 Инчен Торба Деца Круг Crossbody Торба
  • Неодамнешно

Dispalang Цвет Wmen Торба Симпатична Училиште Девојки Кеси 3D Печатење Деца Ранец 9 Инчен Торба Деца Круг Crossbody Торба

DEN 612.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Dispalang Цвет Wmen Торба Симпатична Училиште Девојки Кеси Гласник Торба 3 D Печатење Деца Ранец Торба Деца Круг Crossbody Торба

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Бренд Име:
Dispalang
Објектот Ширина:
7cm
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Флорални
Главен Материјал:
Oxford
Објектот Висина:
23cm
Материјал Состав:
600D полиестер
Објектот Тежина:
200g
Број На Модел На:
Гласник Кеси
Објектот Должина:
23cm
Затворање Тип:
Патент
Тип:
дами торба
Стил:
Детската Книга Кеси
ремени :
прилагодлив
боја:
Како се покаже слика
кориснички:
Yes
логото:
на располагање