VISIOYO Дигитални арапски Зборува рачен часовник
  • Неодамнешно

VISIOYO Дигитални арапски Зборува рачен часовник

DEN 530.00
DEN 624.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


VISIOYO Дигитални арапски Зборува рачен часовник со Аларм Спортски Стил
* Батеријата Вклучуваат.
1 арапски глас време на одржување на функцијата на време
2 larm функција
3 C е да се постави или да ја откаже целата поента на глас емитува
4. Можете да изберете 12-часовен или 24-часовен мод.
Погоден за Слепи и Старите лица и Луѓето со Оштетен вид

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Дебелина:
16mm
Функција:
Алармот,Repeater
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Пол:
љубителите'
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
697-ТА
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Материјал Тип:
Гума
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Рачни часовници
Јазик:
Арапски