1 сет Црна Абонос Дрвени Пушењето Цевка Со Филтер Core Метал Екран Филтер Цевка Торбичка Цевка Нож 7 Пушењето Додатоци
  • Неодамнешно

1 сет Црна Абонос Дрвени Пушењето Цевка Со Филтер Core Метал Екран Филтер Цевка Торбичка Цевка Нож 7 Пушењето Додатоци

DEN 475.00
DEN 792.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Абонос Дрвени Пушењето Цевка
Детали : Пушење цевка е направен од висок квалитет на дрво, полиран со висок стандард, мазна, изгледа домот и деликатна Цевка чистење се направени од дебел памук, лесен за употреба, само вметнете во отворот. 7mm активен јаглен цевка филтри, таа ја апсорбира никотин и други штетни состојки, направи вкус на тутун повеќе mellow, ви нуди одлична пушењето искуство 3-во-1 тутун цевка чистење комплет - подесувате reamer покер, направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, совршен за да се scrape внатрешноста на цевката тутун прашина, soot, спречите затнување Цевка битови, тоа ви помага да се избегне ужасна навика на џвакање на вашиот цевка. Метални топки помош combust тутун целосно Бонус цевка торбичка и подарок кутија, совршен подарок за членови на вашето семејство и пријатели кои сакаат пушењето
Функција :
Ова е една убава пушењето цевка. Тоа е монтажни во две парчиња за лесно чистење.
Ова е совршен подарок за себе или сакана цевка пушач. Многу стар стил, Чиста Рачно Изработени,гроздобер тип цевка.
Анти ги затне устата мир ќе обезбеди сте подготвени да пушат на моменти и информации!
Пакетот Вклучува :
1 дрвена цевка +5 цевка чистење+1 цевка нож+2 метал екран+2 устата совети+1 цевка стојат+1 цевка торба

Бренд Име:
HORNET
Материјал:
Дрво
Обликот:
Директно Тип
Број На Модел На:
МД-0009