Бања Туш Тапа Месинг Хром Заврши Водопад Кадата со Вода Миксер Топла И Ладна Вода Со Рачен Туш BF888
  • Неодамнешно

Бања Туш Тапа Месинг Хром Заврши Водопад Кадата со Вода Миксер Топла И Ладна Вода Со Рачен Туш BF888

DEN 4990.00
DEN 5544.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
131-200mm
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Број На Модел На:
BF888
Бренд Име:
Ferond