Wilton шеќер сечење finisher фондан кастрењето на машина машина здолниште
  • Неодамнешно

Wilton шеќер сечење finisher фондан кастрењето на машина машина здолниште

DEN 825.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Specifi cations : производот должина е 19.5 CM, а на машина со дијаметар е 7.5 CM

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
19.5 cm*7.5 cm
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Бренд Име:
Wilton
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Непристојни Слика:
No