Нови пристигнување ограда форма силикони торта мувла, чоколадо мувла, DIY печење алатка кујна додатоци SQ1781
  • Неодамнешно

Нови пристигнување ограда форма силикони торта мувла, чоколадо мувла, DIY печење алатка кујна додатоци SQ1781

DEN 268.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Совети : боја е испратена по случаен избор
Име : силикони торта мувла
Големина : 100*100mm
Употреба : правење колачи, чоколадо, леб ..
Сертификација : ФДУ, LFGB, SGS
Карактеристики : лесен, не-токсични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е -40-230 степени!
Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.
Совети :
1. Нашето заедничко меѓународно изразат курир за слободни, пристигнување време е за 15-39 дена!
2. под еден плаќање кога се надевам дека ќе може да се удвои, проверете дали адресата е точно себе, или ако треба да се менува на друга адреса, ве молиме запомнете да контактирате со нас!
3. Ако вие само купи еден вкупен износ од повеќе од 399 долари, ние ќе го замени побрз начин на логистика, транспорт, но исто така и според вашата потреба логистика испорака!
4. Ако мислите дека нашите производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се мерењето на нови производи за вас, или враќање на куповната цена за вас!
SQX Добредојдени!

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
SQ1781
Бренд Име:
SQX
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
боја:
случаен
Производител :
Guangdong
Текстура:
Мека