12pcs/set бесплатен превозот Сјајот хартија прекрасна Мики глава во облик на Роденден Торти Toppers Божиќ Партија Услуги cupcake зема
  • Неодамнешно

12pcs/set бесплатен превозот Сјајот хартија прекрасна Мики глава во облик на Роденден Торти Toppers Божиќ Партија Услуги cupcake зема

DEN 302.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Изборот ни е вистинскиот избор!
12pcs/set бесплатен превозот Сјајот хартија прекрасна Мики глава во облик на Роденден Торти Toppers Божиќ Партија Услуги cupcake зема
МАТЕРИЈАЛ Високо-одделение Бела Табла+сјај paper SIZE Околу 4.5 см / Според Вашите Барања ЛОГОТО Слободни Дизајн, Прилагодена MOQ 20 парчиња /Ако Изменуваат,MOQ>=50pcs /Стил TECHNIC Високо - одделение Бела Табла+Сјај хартија +Ласерско Сечење ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs/Торба ( вклучувајќи 10pcs toppers+10pcs налепници+10pcs ознаки ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T/T,Western Union,Зачувам,Кредитна Картичка,Парични ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа. *Ве молиме имајте предвид* на предната страна на cupcake toppers е злато и на задната страна е обична бела.
ѕвездите не ќе падне сјајот, ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.
*Напомена : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот.

Бренд Име:
gracesky
Повод:
Роденден,Забава,Божиќ
Шема:
Животните
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GSG80
Материјал:
сјајот на хартија
Тип:
Настанот Празнична & Партија Suppliesnt & Свадба
Технологија:
Ласерски cuttting
Материјал:
сјајот на хартија
Пакување:
10pcs/торба
испорака:
E-Пакет/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
дизајн:
Мики главата дизајн
Објектот:
Мики главата дизајн Торта Toppers