DJGHYL Мода Накит Големи Имитација скапоцен камен Блескав Ѓердан Изјава Ѓердани & Приврзоци за Жени
  • Неодамнешно

DJGHYL Мода Накит Големи Имитација скапоцен камен Блескав Ѓердан Изјава Ѓердани & Приврзоци за Жени

DEN 326.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


DJGHYL Мода Накит Големи Имитација скапоцен камен Блескав Ѓердан Изјава Ѓердани & Приврзоци за Жени

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Коска
Бренд Име:
DJGHYL
Компатибилност:
ios
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Torques
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DH20170526