25.2 mm ширина 1 инчен декорација крајот клипови со завртки,со висок квалитет светло златна боја хардвер ремени опашка затворач кој додаток,50pieces
  • Неодамнешно

25.2 mm ширина 1 инчен декорација крајот клипови со завртки,со висок квалитет светло златна боја хардвер ремени опашка затворач кој додаток,50pieces

DEN 1199.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


боја:
светлината злато, злато, сребро, пиштол црна
Бренд Име:
nolvo светот
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
метал заклучување за замена
Тип:
Клипови
Бои:
Светлината злато,злато,сребро,пиштол црна
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Цинк Легура
Име:
чанти bags' заклучување DIY handmake
користат за:
DIY торба,паричник,кутија,куфер,багаж,појас,итн.
Персонализација на вашата нова боја:
500 парчиња по боја
Го прилагодите датумот на породување :
околу 2-3 недели
боја мешано:
Работен