1500 Страници Висок Принос TN1000 TN1030 TN1050 TN1060 TN1070 TN1075 Компатибилен Тонер Кертриџ За Брат HL1110 ХЛ 1110 ХЛ-1110
  • Неодамнешно

1500 Страници Висок Принос TN1000 TN1030 TN1050 TN1060 TN1070 TN1075 Компатибилен Тонер Кертриџ За Брат HL1110 ХЛ 1110 ХЛ-1110

DEN 866.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1500 Страници со Висок Капацитет Црна Ласерски Тонер Кертриџ за Брат TN1000 TN1030 TN1050 TN1060 TN1070 TN1075 HL1110 ХЛ 1110 ХЛ-1110 TN-1000 TN-1050 TN-1075 TN 1075
Пакување Содржина :
1 Pa ck Црна TN1000 TN1030 TN1050 TN1060 TN1070 TN1075 Тонер Кертриџ

Боја : Црна
Compa tible со Принтери :
за Брат ХЛ-1110, 1110 R, 1111, 1112, 1112 R, 1118 Принтери DCP-1510, 1511, 1512, 1512 R, 1518, 1519 Принтери MFC-1810 ГОДИНА 1811 ГОДИНА, 1813, 1815 ГОДИНА, 1815 R, 1816, 1818 Принтери
Страница принос : 1500 ( А4 формат 5 % покриеност )
Кертриџ Тип : Нови Компатибилен
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. 1)Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена од вашето место на цел. 2)ве Молиме да се увери вашата исплата е безбедно да се чуваат од страна на Aliexpress додека не се потврди доставувањето на вашата нарачка. 1. Ние брод на предмети од кина пост воздух mail,e Packet,EMS, курирската служба DHL. Обично ќе брод предмети од EMS да повеќето земји; 2. Ние снабдување со најевтиниот превозот услуга; ако ви треба брзо брод, ве молиме кажете ни за првото; 3. Време на испорака : а, DHL превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS и e Packet зема 7-15 работни дена b, Кина Пост Воздух Mail брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена 4. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Ве молиме да се разбере. 5. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод. 1. Вашето задоволство е наша крајна цел; 2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне; 3. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. 1. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот; 2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси.

Тип:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
Брат
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
TN1000 TN1070 TN1075 TN1030 TN1050 TN1060 TN1095
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
DJLP
Кертриџ за Статус:
Целосна
боја:
Црна TN1000
Име на производ:
TN-1000 TN-1030 TN-1050 TN-1060 TN-1070 TN-1075
сертификација:
ISO9001, ISO14001,CE, STMC
Страница Принос:
1500
КК Тестирање:
100% тестирање пред пратката
За Брат Печатач DCP:
DCP-1510/1510R/ 1512/1512R/1602R/1610W
За Брат Печатач MFC:
MFC-1810/1810E/1810R/1815 ГОДИНА/1910W
За Брат Печатач ХЛ:
ХЛ-1110/1110E/1110R/1112/1112E/1202R
квалитет:
одделение А
Пакет:
1 Пакет TN1000 црна ласерски тонер касети