1 метар платно печатење пастирски WalkingZone ткаенина, рачно изработени DIY троседот завеса перница назад перница ткаенина CR-A21
  • Неодамнешно

1 метар платно печатење пастирски WalkingZone ткаенина, рачно изработени DIY троседот завеса перница назад перница ткаенина CR-A21

DEN 635.00
DEN 697.92

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1. Материјал : 80% памук, 20% полиестер
2. Ширина : 155cm/60.5"
3. Пакет содржи : 1 метар
4. Големина : 100cm долги x 155cm широк / 39" x 60.5" (намалување од страна на рака, за грешка +-3cm)
5. Употреба : Тоа е погодна за рачно изработени DIY, троседот, cutain, перница, назад перница, др.
6. Тежина : 1 метар е околу 400g.
метар метар метар метар метар метар метар
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Western Union и Банкарски Трансфер. Сите големи кредитни картички прифатени преку безбедни уплатата - ЗАЧУВАМ.
2. За ваша заштита, вашата исплата ќе се одржи од AIiexpress и НЕМА да биде објавен на продавачот додека не се потврди добивањето на својата цел.
3. При плаќање на интернет, вашите лични податоци се заштитени од страна на Veri Sign SSL енкрипција (највисоко ниво на заштита комерцијално достапна).
Превозот
1. Предмети се испраќаат само по плаќање да биде потврдена во Aliexpress.
2. Бесплатен превозот е за одредени земји, само, превозот детали, ве молиме погледнете во "Превозот Цена' на секој производ.
3. Време На Испорака Референца
4. Со цел да ви помогне да се избегне даноците, ние обично се изјасни на производ со пониска вредност. Ако имате било какво барање со изјава, ве молиме контактирајте со нас однапред. Ние не сме одговорни за царинење проблем.
5. Увезени Давачки (ВАЖНО)
Производ цени се прикажани на Ali Express НЕ се вклучени увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци. Купувачите ги сноси сите одговорности за оние дополнителни трошоци се трошоци (ако ги има).
Рок на Продажба
1. 100% купувачи Задоволство Загарантирани!
2. Било оштетени или исчезнати објектот, ве молиме контактирајте со нас со 5 дена за замена или враќање на средствата. Ве молиме не го отвори спорот без комуникација.
3. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат.
4. Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за враќање на парите или замена.
Повратни информации
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу ценет .
2. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да стапите во контакт со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот што е можно побрзо. Ви благодариме за разбирањето!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или барање, ве молиме падна слободно да контакт. Ние сме секогаш на вашиот прв услуга.За време на работни денови, ние обично одговор во рок од 24 часа. За време на викендите, тоа може да трае малку подолго.

Бренд Име:
angtong
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Ширина:
155cm
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Платно Ткаенина
is_customized:
Customized