Цветни Серија Комбинација Обична Памучна Ткаенина се Откажете од Ткаенина Пакет за Шиење Ткаенина За DIY Жена Кеси,Перница Играчка 7pcs Кафеава Боја Сет
  • Неодамнешно

Цветни Серија Комбинација Обична Памучна Ткаенина се Откажете од Ткаенина Пакет за Шиење Ткаенина За DIY Жена Кеси,Перница Играчка 7pcs Кафеава Боја Сет

DEN 211.00
DEN 240.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ткиво на крпеница,цветни печатење на ткаенина,quilting ткаенина,памук ткаенини масти квартал пакет,текстилни ткаенини,tilda памучна ткаенина,ткаенина за шиење,Zakka,ткиво да се шие,tecido,занает материјал,telas
Добредојдовте на Alice во продавница за Слободни шопинг со себеси
SYUNSS БРЕНД+ ВИСОК КВАЛИТЕТ+ DIY ДОДАТОК Памук Ткаенини
Име на производ : c otton ткаенина
Материјал : обична памучна
Дизајн : 7 бои, како на сликата прикажани
Големина : 50cm*50cm/148*50 CM (намалување од рака, грешка од ±2 cm)
Пакет Содржина : КАКО вашиот изберете
Употреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
1.Може да се купи метри ,pls контактирајте со нас.Pls тие информации се ткаенина може да изгледа малку поинаква од камерата 2.Сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chomatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Благодарение На Превозот Услови : 1. Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи. 2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број. Испорака Метод : 1. Сите предмети се со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .некои објект ќе бидат ослободени од ЕМС.Некои времиња, ние ќе го отвори дејност(Цел износ достигна.Бесплатен превозот со ЕМС или DHL) 2. ако сакате да испораката од страна на други Изрази.Ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Freeback : 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас. 3. Ве молиме не'т ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm/meter
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Syunss
Nonwoven Техника:
Печатени
Плетени Тип:
Памук
Тип:
Памук