1000pcs * 3RT Расположливиот најголемиот Дел Пластични Трајна Шминка Совети Капи Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

1000pcs * 3RT Расположливиот најголемиот Дел Пластични Трајна Шминка Совети Капи Бесплатен Превозот

DEN 1094.00
DEN 1152.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Трајна шминка машина Совети капи
Големина : 3 RT
Количина : 1000pcs
Packege : Рефус
Дијаметар : 5 MM

Тип:
Тетоважа Совет
Име на производ:
Трајна шминка совети капи
Големина:
3RT
Количина:
1000pcs
Материјал:
Пластични
Пакување:
Burk
Тежина:
0.05KG
Дијаметар Големина:
5mm
Број На Модел На:
SFMT-3RT-1