YX Дрво Кула Темјан Censer Буда ружино дрво Дрвен Стап Темјан Режач за Индија Темјан Конуси Дома Декорација темјан носителот
  • Неодамнешно

YX Дрво Кула Темјан Censer Буда ружино дрво Дрвен Стап Темјан Режач за Индија Темјан Конуси Дома Декорација темјан носителот

DEN 421.00
DEN 825.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


YX Дрво Кула Темјан Censer Буда Xing Yue ружино дрво Дрвен Стап Темјан Режач за Индија Темјан Конуси Дома Decro
Точка Бр : B17022802
Предмет : Дрвени темјан режач
Боја : Како на сликата (различни компјутер може малку поинаква)
Материјал : Дрвени
Големина : L * W * H = 6.06 * 5.2 * 6 см ( 11.02 * 2.05 * 2.36 инчи )
Пакет : 1x Конус темјан режач
Апликации : Дом, канцеларија, хотел, чај куќа, студио за јога, медитација, будистички храм, дневна соба, итн.
Ефикасност : Свеж воздух, да ги смири нервите, помогне да се фокусира, декорација, итн.
Answer : ___________________________ Note : Керамички е кревка & овој производ има comparablely на поголем ризик за пауза, поради тоа е неправилен облик, ако примите скршени производ, ве молиме слободно контактирајте со нас за resending.

Тип:
Темјан Режач
Број На Модел На:
B17022802
Естетската Функција:
Никој
Класификација:
Темјан База
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Апликацијата Област:
дневна соба
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
YXYMCF
Приклучок Тип:
без електрична енергија