Бренд Лето Врвот Вратот Backless Притисни До Секси Жени Една Парчиња Бански Цртан Филм Печати Тенки Дама Костим За Капење Жешка Девојка Костим За Капење
  • Неодамнешно

Бренд Лето Врвот Вратот Backless Притисни До Секси Жени Една Парчиња Бански Цртан Филм Печати Тенки Дама Костим За Капење Жешка Девојка Костим За Капење

DEN 859.00
DEN 1209.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина
Вашиот Биста Половината
Вашиот Колк
Висина
Вашата Тежина
S
75-84cm
60-66 см 80-85cm 150-160 cm
40-50 kg M 83-89 cm 66-74 cm
85-90 cm
160-170 cm
45-55 kg
L
89-94cm
72-78 cm
90-95 cm
160-170 cm
50-60 кг
XL
94-99cm
78-82 cm
95-100cm
160 -175cm
55-65 kg
Напомена : 1 cm = 0.393 инчен , 1kg=2.2 lb

Големина:
Asian Size S, Asian Size M, Asian Size L, Asian Size XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Жените
Број На Модел На:
888
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации