Долг Ракав Триаголник бански костуми perfect Една Парчиња Отворено Спортски Сурфање Бански Женски Патент Дизајн Високи Половината сива печати секси големина L
  • Неодамнешно

Долг Ракав Триаголник бански костуми perfect Една Парчиња Отворено Спортски Сурфање Бански Женски Патент Дизајн Високи Половината сива печати секси големина L

DEN 910.00
DEN 1281.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Daissioni
Број На Модел На:
PH10128
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
сива
Брз Сув Костим За Капење:
Брз Сува Бански
Модел:
Жените Спортски бански
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Големина:
M L XL
Тип:
Конзервативна Слабеење костим за капење
Пол:
Женски Девојки Жените Дами
подлога:
Yes