JINAO Хип Хоп Заби Скари Капи Микро Отвори CZ Камен Шест 6 Отвори Празен Врвот и Дното Поставите Мажи Жени Заби Grillz Брод Од НАС
  • Неодамнешно

JINAO Хип Хоп Заби Скари Капи Микро Отвори CZ Камен Шест 6 Отвори Празен Врвот и Дното Поставите Мажи Жени Заби Grillz Брод Од НАС

DEN 540.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


JINAO НОВИ Grillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Бренд вовед
JINAO е нашата ексклузивно и ние се специјализираат во мода и добар квалитет на производите. Имаме за цел да обезбеди на нашите клиенти со квалитетни производи и најдобра услуга.
JINAO-Гаранција
1. Производи се продаваат во нова состојба
2. Ние ќе останеме во контакт со вас пред и по купувањето.
3. Ако примите стоки и не се задоволни со нашите производи, ние вети на 90-ден гаранција.
По продажба на услуги
Ние ќе останеме во контакт со вас пред и по купувањето. Ако имате било каков проблем, ве молиме да ни оставите порака. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа.
Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип Хоп Grillz врвот и дното сет со нова и подобрена силикони фитинг парче за дополнителна удобност. Оваа решетка е изградена од висок квалитет солидна месинг основни и силно позлатен родиум крај да им даде на оваа решетка брилијантен сјај. Секој висок квалитет на лажни дијамант е страна залепени во хип grillz за максимална bling. Секој решетката може да ги собере сите заби, без разлика колку се директно или искривени на вашите заби е. Благодарение на нашите специјални фитинг парче нема мувла потребно. Лесно да се следат инструкциите се вклучени да носат вашата уста grillz во минути! Добрата работа во врска со овие скари е дека тие се отстранува и можете да го носат на скара или да го отстраните лесно. Grillz дојде во убава кутија за чување во. **Напомена** Овие grillz се наменети за декорација и забава цел само. На grillz не се наменети за исхрана. Овие производи се продаваат како што е, без гаранции од било каков вид. Поради природата на овој производ, не се враќа, или размена се е дозволено, па ве молиме да се свесни за тоа пред да ги нарачате. Ние нема да бидат одговорни за било какви штети од било кој вид кои произлегуваат од употребата на овие grillz вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на инцидентни, казнени или случајни штети. Една Големина Одговара на Сите - Одговара За Било Устата Големина, Дури и Скршените Заби Вклучува променливи во големина на Силиконски Калапи Барови За Сопствени Фитинг Вклучува 2 Калапи Барови Инструкции Се Вклучени за Лесно Калапи за неколку Минути Премиум 14k Злато позлатен grillz

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G-055-САД
Обликотшема:
Скелетот
Телото Накит Тип:
Grillz, Стоматолошки Скари
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
jinao
Стил:
Хип/Рок
Метали Тип:
Бакар