1Pc 1.2*6mm Опал Уво ' Рскавица Пирсинг Хируршки Челик Barbell Со Опал Камен Уво Хеликс Tragus Обетки Тело Pircing Накит
  • Неодамнешно

1Pc 1.2*6mm Опал Уво ' Рскавица Пирсинг Хируршки Челик Barbell Со Опал Камен Уво Хеликс Tragus Обетки Тело Pircing Накит

DEN 109.00
DEN 109.44

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1 Pc 1.2*6mm Опал Уво ' Рскавица Пирсинг
Материјал : Хируршки Челик , Опал Гем
Боја : Бела, Сина
Пакет се вклучени : 1 Компјутер
Ако ви се допаѓа овој Пердув Пирсинг, ве Молиме Clink подолу фотографии. Ви благодариме
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ..
Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци. Ако сте поединец купувачот,ве молиме не заборавајте да додадете ни ја вашата Омилена Продавница Листа . Ако сте веледрогерија или дистрибутер и исто така во потрага по задоволни бизнис партнер во Кина, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така.
ПРОФЕСИЈА ПРАВИ ИЗВОНРЕДНОСТ !! НИЕ ЈА ЗАСЛУЖУВААТ ВАШАТА ДОВЕРБА !!
Земаме голема секој грижи за безбедно пакување и испорака . Ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат. Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во прво време (речиси во рок од 12 часа).
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Мал Пакет плус или Сингапур Пост Мал Пакет плус. Можете исто така да Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet. Стоката ќе пристигне во 15~25 работни дена. Ако купите повеќе и им треба итно да, ние може да ги испратите по Изразува, како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата. Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа. И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса. Ви благодариме.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 24 часа по вашата remittance завршен. По потврдува успешното плаќање и испорака на информации, ние ќе го организира испорака во 2~3 дена.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Ние, исто така, ја прифати другите друг метод на плаќање, како што се Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој. Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари кога сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа ќе ве однесе само 30 секунди. Ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да НЕ остави негативни и неутрални повратни информации пред комуникација. Ние ќе проверите ако враќање или повраток е можно во рок од 24 часа. Ви благодарам многу !!
1. За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики. Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини, како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.
2. За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот.

Метална боја:
3мм гем, 4mm гем, 5mm гем
Главниот Камен Боја:
Бел Опал Гем
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
MM803
Бренд Име:
STARBEAUTY
Материјал:
Опал Гем,316L Хируршки Челик
Тип:
Уво Пирсинг,Бар ' Рскавица
боја:
Сина, Бела Опал Гем
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Клучни зборови:
Денот на вљубените Подароци,увото и ' Рскавица,уво накит,срцето уво пирсинг
Пакување:
Брзо ,Стандард и безбедно пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). >5 Превезува Со Не Следи
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации
fuction:
'Рскавицата, обетки,Tragus Пирсинг,Tragus Earring