Tfshining Работи Спортска Торба отворено Универзална Половината Кеси ремени Водоотпорен Торбичка за iphone 6 7 8 Плус Xiaomi Huawei 5.5 инчен торба
  • Неодамнешно

Tfshining Работи Спортска Торба отворено Универзална Половината Кеси ремени Водоотпорен Торбичка за iphone 6 7 8 Плус Xiaomi Huawei 5.5 инчен торба

DEN 220.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Tfshining Работи Спортска Торба отворено Универзална Половината Кеси ремени Водоотпорен Торбичка за iphone 6 7 8 Плус
Xiaomi Huawei 5.5 инчен торба
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
1. Овој спортски телефон торбичка е дизајниран за 4-5.5 инчен екран паметни телефони, кој е дизајниран од страна на премиум водоотпорен материјал, во кој се единствени.
2.Рефлексивни шари дизајн, повеќе побезбедно кога работат во вечерните часови. 3.Мода, компактен дизајн го прават тоа подвижен, издржлив и практични силна. 4.Дополнителни складирање џеб да се приспособат на мали копчиња. 5.Флексибилни појас може да се прилагоди на степенот на стегање да одговараат за себе. 6.Младите бои за вашиот избор за да се издвоите вашиот персонализација и збогати вашиот живот.
Пакет Содржи : 1 X Телефон торба 2 парчиња погоре ќе добијам 5% ПОПУСТ! Пад на превозот поддршка! Трговија на големо голем Попуст! Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, ви благодариме!
Ние ќе испрати парцела со 3 до 5 работни дена по исплата потврда.
1. Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да се следи по парцела лево Кина.
Сепак, тоа е брзо за многу земји.
2.Ако ви треба целосна следење на информации од Кина во вашата земја, ве молиме да ги изберат на" Кина Пост Регистрирани Воздух Mail " или други Изразат Испорака Начин, но тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.
Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица услуга,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне да ги пратите тоа и да ви даде задоволни одговор.

Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 5s,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone SE,iPhone 7 Плус
дизајн:
Спорт
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Карактеристики:
Универзална Сала Половината Торба Водоотпорен Спортски Додатоци Телефон Торбичка
Тип:
Торбичка
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
Gym Waist Bag For 4-5.5 smart Phones cell phones
Бренд Име:
tfshining
Стокови:
Universal Sports Работи Половината Торба Телефон Случај За Samsung Галакси S8
Материјал:
Висок квалитет Lycra
1 Одговараат За:
За Apple Iphone 5s se 6 6s 6plus 7 7plus
2 Одговараат За:
За Samsung галакси S6 S7 работ Плус S8 S8plus
3 Одговараат За:
За Huawei чест 8 колега 8 v9 P10 P10 Плус
Тип:
Carcasa fundas мобилен телефон Кеси Случаи мобилен телефон кеси торбичка
Функција:
тренингот џогирање салата велосипедизам велосипедизам чанта патент монета за држачот
Употреба:
Отворено Салата,Џогирање,Трчање,Велосипедизам,Climing
Стил:
Водоотпорен
Продажба:
промет на големо и промет на мало со