2017 Нови Три Квартал Деца Облека Девојки Т Кошула Цртан филм Печатени Деца Долг Ракав маици Девојки Облека Децата Врвот
  • Неодамнешно

2017 Нови Три Квартал Деца Облека Девојки Т Кошула Цртан филм Печатени Деца Долг Ракав маици Девојки Облека Децата Врвот

DEN 308.00
DEN 324.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Име] корејски девојки поло Т кукла одговараат на
[Боја] 3 бои
[Ткаењето] 190 G-32 S парична казна памук, волна Lycra храна
[Size] 110.120.130.140.150.160
[Пакет] Секое парче е поединечно завиткани со ознака
[Тежина] 0.15 KG / поставува Големината Должина Биста Ракав Рамо 4 T (110cm) 57 33.5 40 27
6 (120cm) 61.5 е 36,5 43 28 8 (130cm) 64 37.5 45.5 30 10 (140cm) 68.5 38.5 49 32 12 (150cm) 69.5 41 52 33 14 (160cm) 74 42 53 35 c ommodity мерење се сите рачно изработени мерење , како и секој мерни методи на различни и porphyrizing различни , може во 1-3cm 'll грешка во меѓувреме , ве молиме да се купи ! ( : единица см )

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Liva девојка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни