Чај поставите yixing кунг фу чај постави цврсто дрво чај фах teapot керамички чај поставува висок квалитет на купот
  • Неодамнешно

Чај поставите yixing кунг фу чај постави цврсто дрво чај фах teapot керамички чај поставува висок квалитет на купот

DEN 2172.00
DEN 2496.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
LanBeiJia
Број на Корисници:
>10