Кристал комбинација ДОВЕДЕ кристал тавански светилки дневна соба на децата спалната соба ѕвезда месечината топло и креативни таванот светла ЗА
  • Неодамнешно

Кристал комбинација ДОВЕДЕ кристал тавански светилки дневна соба на децата спалната соба ѕвезда месечината топло и креативни таванот светла ЗА

DEN 8496.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : нерѓосувачки челик + кристално
[Извор на светлина] : LED+E14( (не се вклучени извор на светлина)
[Главната технологија] : боја полиран
[За] : дневна соба, ресторан, ходник и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[SIZE] : D45 CM / D50 CM /D60 CM /D70 CM /D80 CM

Боја На Каросеријата:
D45CM, D50CM, D60CM, D70CM, D80CM
Тип На Објект:
таванот светла
Гаранција:
A
Бренд Име:
WINZSC
Стил:
Современа
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
A
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Карактеристики:
A
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
База Тип:
E14
Тип На Прекинувач:
Никој
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
таванот светла