Dual Слоеви PC+TPU Таблет КОМПЈУТЕР Случаи за Apple iPad Воздух 2 Контраст Боја 3-во-1 Шок Доказ Таблета Случаи со Потпирач Функција
  • Неодамнешно

Dual Слоеви PC+TPU Таблет КОМПЈУТЕР Случаи за Apple iPad Воздух 2 Контраст Боја 3-во-1 Шок Доказ Таблета Случаи со Потпирач Функција

DEN 672.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Dual Слоеви PC+TPU Таблет КОМПЈУТЕР Случај за Apple i Pad Воздух 2/i Pad 6 9.7" Контраст Боја 3-во-1 Шок Доказ Таблета Случај со Потпирач Функција
Материјали : Dual Слоеви PC+TPU
Карактеристики:со Потпирач Функција
Функции : Dustproof, Анти-Нула
Се користи за Apple i Pad Воздух 2/i Pad 6 9.7 инчен Пакет Вклучуваат : Таблет КОМПЈУТЕР Случај + Екран Заштитен Филм

Бренд Име:
BAERSIN
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Функција:
Shockproof,Капка отпор
Материјал:
силикон
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
iPad Воздух 2
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Стил:
Моден
За IPad Модел:
iPad Воздух 2
Шаблон Тип:
Крпеница