Покрие Случај За Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен Funda Таблета за Чест Игра Рампа 2 9.6 Носителот Флип СТП Случај+Филмот+Пенкало
  • Неодамнешно

Покрие Случај За Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен Funda Таблета за Чест Игра Рампа 2 9.6 Носителот Флип СТП Случај+Филмот+Пенкало

DEN 661.00
DEN 944.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покрие Случај За Huawei Media Pad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен Funda Таблета за Чест Игра Рампа 2 9.6 Носителот Флип СТП Случај+Филмот+Пенкало Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет. случај Само се Вклопуваат За Huawei Media Pad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен Таблет

Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
За Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен Таблет
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
PU
Бренд Име:
Cisoar
Стил:
бизнис
Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Модел Компатибилност:
За Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен Таблет
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.6
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
CP1:
Capa Став Carcasa За Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен
CP2:
Случаи За Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен Таблет
is_customized :
Yes
Материјал:
Луксузна СТП кожа