dolmobile Мода Silking СТП Кожа Случај Покрие forHuawei Чест WaterPlay Вода се Игра 10.1 HDN-W09 HDN-L09 Јасно Екран Заштитник
  • Неодамнешно

dolmobile Мода Silking СТП Кожа Случај Покрие forHuawei Чест WaterPlay Вода се Игра 10.1 HDN-W09 HDN-L09 Јасно Екран Заштитник

DEN 10425.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Описи : * Comapatible за Huawei Чест Water Play HDN-W09 HDN-L09 10.1 инчен * Материјал : Направен од врвен квалитет СТП кожа. * Боја : Како на сликите покажуваат. * Пакет : Само со opp вреќа. Карактеристики : * LCD екран остануваат видливи. * Прецизност профилирани случаи да се совршено да се вклопи во вашиот уред * се Спротивстави на нечистотија, дамки * Перат материјал за лесно чистење * Заштита на вашиот уред од гребнатини и прашина. * Директно да пристапите до сите порти и копчиња, без отстранување од случајот. *Ве молиме известете бојата кога ќе го поставите цел, ИЛИ ние ќе ги испрати меша бојата.Ви благодариме!
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Тешко,Анти-Прашина
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Модел Компатибилност:
за Huawei Чест WaterPlay Вода се Игра 10.1 HDN-W09 HDN-L09
Пакет:
Yes
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
за Huawei Чест WaterPlay Вода се Игра 10.1 HDN-W09 HDN-L09
Компатибилен Бренд:
За Huawei