6.5 инчи resistive екран на допир ракопис екран 155*90 песна Cheong Патот возило DVD навигација и други општи екранот
  • Неодамнешно

6.5 инчи resistive екран на допир ракопис екран 155*90 песна Cheong Патот возило DVD навигација и други општи екранот

DEN 795.00
DEN 1135.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бебе детали
Надворешни димензии : 155*90
Визуелна област големина : 149*82

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD