За Леново TB3-710I Табот 3 од Суштинско значење TB3-710I TB3-710I LCD Дисплеј Панел ТАБОТ 3 од Суштинско значење 710L LCD Екран Следење на Numbe
  • Неодамнешно

За Леново TB3-710I Табот 3 од Суштинско значење TB3-710I TB3-710I LCD Дисплеј Панел ТАБОТ 3 од Суштинско значење 710L LCD Екран Следење на Numbe

DEN 576.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Број На Модел На:
За Леново Табот 3 Од Суштинско Значење 7.0
Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Леново Табот 3 Од Суштинско Значење 7.0