3.5 инчен екран на допир, периферни 70*54, GPS навигација, индустриска опрема за контрола
  • Неодамнешно

3.5 инчен екран на допир, периферни 70*54, GPS навигација, индустриска опрема за контрола

DEN 1150.00
DEN 1642.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


3.5 инчен екран на допир
Фабриката за директна продажба, голема количина позитивно!
Периферни големина : 70 *54.5
Визуелна област, големина : 60*48
Фронтална ITO мембрана 0.188 MM
ITO стакло : 2,5 MM
Оперативен температура : -20 степени C-60 степени C
P : = 1 милион RBI молив живот
Молив за цртање линија тест : 100 илјади пати
Линеарноста : помалку од 1,5%

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD